Fran Perea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nemorate da volite Frana da biste dosli ovde dodjite da se zabavite:))))
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Web novela: " Un Amor De 2B "

Ići dole 
+3
MILICA
Kokoli Admin
skrbicka94
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 3:28 pm

Izvinite na zakasnjenju... Embarassed Embarassed Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 6:13 pm

bas mie j zao veronike kojoj nista nije jasno a njemu tako i treba msm nije trebo uopste da pretura po njenim stvarima,a afrika nista zbog zakasnjenja
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:38 am

I kako vam se cini? Tek sad idu najbolje epizode....
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 3:50 am

posle cu postaviti sledece...,poZz!!
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 7:10 am

ok..cekacemo
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 8:06 am

KAD CE NOVA?
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 12:55 pm

Pa sveska gde smo pisale je kod Afri, mislim da ce ona veceras da postavi...Nego sta mislis, sta ce biti dalje????
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 3:46 pm

nzm...jedva cekamo nastavak
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 5:30 pm

msm da ce se ovi posvadjati mateo i veronika,....al trebalo bi malo i o drugim likovima da pisete msm ugl se radnja vrti oko njih,a lepotice jer citas tu uopste? lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 1:01 pm

piplzi ja sam zesce u guzvi..., ako ne dobijete novu eppiku veceras, sjutra ujutru sam vasa..pinky promess!!
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 1:40 pm

Afri,mi cekamo,kad stignes postavi.....Nego ti to meni nesto sa ovim pinky promess??
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 9:49 am

Ja ne znam sta cekate..,ja seriju postavila jos u 1 i poslala ti poruku da ti postavis ovde...msm nisi mi jasna...uopce..evo sad cu i ovde..
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 9:50 am

XI Epizoda... ....ili mozda ne..?

Svi su izasli iz ucionice i ostale su samo njih cetiri.
>Marina:" Samo treba da ga uhvatis i odvedes negde gde cete biti sami. Upalis mirisljave svece, romanticna vecera..."
>Alex je prekida:" I zaprosi ga? Daj molim te, cuti!."
>Maria:" Ako preskocimo veceru i svece..", znacajno pogleda Marinu, " mogle bi da ga odvuces i lepo s njim razgovaras. Pa ne bi se tek tako ponasao bez razloga.."
>Veronika:" Ali ja stvarno ne razumem! Nista se nije desilo..nismo se ni pokacili!"
>Alex:" Pa bas zato sto ne znas razlog, insistiiraj! Nece moci ceo dan da te izbegava!"
>Marina:" Idi odmah, nemas sta da cekas..!"
>Veronika:" Ali gde da trazim? Ne mogu po celoj skoli da idem tek tako.."
>Maria:" Znam kako ces!"
>Veronika:" Kako?"
>Maria:" Aj ti, duso moja, u muski."
Sve tri je pogledaju:
>" GDE?!"
>Maria:" Pa u muski WC! Stani u jednu kabinu, ako se nekome bude islo ti promeni glas kao "ZAUZETO" i eto.."
>Veronika:" Ne, ne mogu ti da uradim...tamo je prljavo, smrdi! Plus koliko dugo da ga cekam? Ko zna kad ce se njemu ici u WC, mislim svasta?!"
>Alex:" Jel ti njega volis?"
>Veronika:" Nenormalno mnogo!"
>Marina, kroz smeh:" E , pa onada ces morati u WC!"
Veronika napravi facu kao da ce povratiti. Ove tri se valjaju od smeha.
>Veronika:" Dobro, uradicu to...koja ce od vas sa mnom.,da mi pravi drustvo?"
>Njih tri u glas:" A..ne..mi imamo istoriju..."
>Veronika:" Pa tim pre...to mozete lako da eskivirate.."
>"Ne..moraces sama", nasmeju se.
Zagrle je u stilu mozes ti to, i pobegnu iz ucionice u kojoj su do sad bile.
Veronika, u sebi:
" Ne mogu da verujem...!", zgrozi se:" BLJAK!"

Za to vreme, u dvoristu, kod spomenika su sedeli decaci. Mateo je sedeo u centru potisten, a Raul je po obicaju drzao govoranciju:
" Ja ti covece lepo kazem, otkaci tu ribu! Pa koliko ih je samo u skoli, a ti se bas za nju zalepio! Traba samo da pljunes i video bi da se sve utrkuju oko tebe!"
>Markus, s gadjenjem:" Fuj, brate..Pa ogadi mi narednih 10 godina zivota! Pa kakvo ti je to poredjenje?! Prelepe devojke su svuda oko nas, a ti mi govoris o izlucivanju zlezda! Ma ajde, bre.."
>Hose Maria:" A da li neko vidi da nasem drugu nije dobro.."
Okrene sa ka mestu na kojem je dosad sedeo Mateo, i u cudu izgovori:
" Pa gde je on?"
>Raul:" Ma otisao decko da ' pljune '...", zadovoljno se nasmesi.
>Markus:" Opet ti?! Ma decku nije dobro..otisao je da se ispuse.."
>Raul:" Da, na nekoj zescoj ribi..", sad umire od smeha.
>Hose Maria:" E prekinite! Ne mogu vise da vas slusam! Ajmo na istoriju, doci ce Mateo posle.."
Kasnije na casu, Paola i Natasha primete:
" Nesto ne valja..nema ni Matea ni Veronike.."
>Paola:" Da, ali Marina i kompanija se normalno ponasaju.."
>Natasha:" Paola, plavusa sam.."
>Paola:" Pa da se sad svadjaju...ceo razred bi komentarisao...ovako nas plan nije potpun.."
>Natasha:" A mozda i nisu zajedno..."
>Paola:" Daj, molim te! Ti ne samo da si prirodna plavusa, nego si totalna budala!! Ili su zajedno ili zbog iste stvari nisu zajedno, ali nisu ni na casu. Da ti pojasnim..Potpuno je jasno da odsustvuju zbog istih ljubavnih problema.."

Kraj XI Epizode...
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 1:04 pm

hmmmmmmm ko zna sta rade oni lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 1:15 pm

Kako ti se cini?Sta mislis sta ce sad biti?
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 11:24 am

pa pomirice se verovatno,...........kad ce nova epka???
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimePon Jan 12, 2009 9:09 am

Verovatno ovih dana....
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 9:15 am

XII Eppizoda.... gde je on/ ona?

Veronika se spusta ka prizemlju skole. Tokom svog puta do tamo, u glavi su joj se sukobljavale dve cinjenice:
Prva: Da voli Matea svim srem i da ne moze da zamisli svoj zivot bez njega, iako je to mozda samo tinejdzersko ludilo ili adolescentski preiod, kako bi stariji rekli.
I Druga: Da mora da udje u WC...MUSKI WC, da sedne na onu sugavu WC solju. ako je jos uvek citava i ne zapisana i ne...! FUJ! "Pa zar cu stvano to da uradim?!", razmisljala je u sebi.
Ubrzo stize pred WC i oprezno ulazi unutra, kako je neko slucajno ne bi video. Ulazi i ne moze da dodje sebi, uzdise i izdise i izbezumljena ne moze da shvati kako neko tu moze da obavlja svoje fizioloske potrebe. Nekako dolazi sebi i s gadjenem ulazi u prvu kabinu koja joj je na prvi pogled delovala kolk'o-tol'ko cisto. U sebi pomisli:" Hoce li se ovaj smrad ikada isprati?!"

Mateo je kroz suze setao do muskog WC-a i usebi razmisljao:" Kako niko ne razume da ja nju volim i da koliko god povredjen bio ja ne mogu da je ostavim! Ali zasto bas sa Rodrigom?! S tim odvratnim stvorenjem koje ju je ostavio i zbog kojeg je toliko patila i plakala?!", i iz sve snauge udari rukom o zid. Ruka prokrvari i on otrci do WC-a.


Nastavice se...
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 11:29 am

hvala..
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 11:04 am

Posle cu ostatak...
Nazad na vrh Ići dole
_Anci_
Pochinjesh da pratish Seranove
Pochinjesh da pratish Seranove
_Anci_


Broj poruka : 76
Datum upisa : 09.12.2008
Godina : 31
Lokacija : con Serrano para siempre..

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 12:33 pm

sad sam procitala neki deo i cini mi se extraa
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 2:41 am

Grasias...
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 2:26 am

Evo nastavak....
Natavak... ( XII Epizode...)

Brzo otvori cesmu sa hladnom vodom i stavi ruku pod mlaz. Kada je isprao ruku okrenuo se ka kutiji sa papirom, medjutim bila je prazna. Zatim ulazi u prvu slobodnu kabinu i iz nje uzima papir kako bi obrisao ruku.
Veronika primati da je to on, koristi priliku i brzo izlazi iz svoje kabine. Zakljucava vrata. Mateo cuje okretanje brave i izadje iz svoje kabine. Izbezumi se kada ispred vrata ugleda Veroniku. Ona mu se zadovoljno osmehne i stavi kljuc u svoj brus.
>Mateo, izbezumljen:" A..A..Sta ti radis ovde?!"
>Veronika:" Pa morala sam stobom da razgovaram..ceo dan bi me izbegavao, e vala ovde si jednom morao da svratis..!!", i pre nego sto je zavrsila, zastala je:
>" Sta ti je sa rukom?!", pridje mu zabrinuto:" Pa ti krvaris!! "
> Mateo:" Nije nista.."
>Veronika:" Kako nista pa otekla je!?! Da je nisi polomio?!", sada na ivici suza ga miluje po licu i ljubi ga u obraz.
>Mateo, kroz smeh:" Vero, ruka me boli..ne.."
Veronika ga prekine i poljubi ga.
>Veronika:" Zasto si takav prema meni? Zar ne shvatas da te volim i da ne mogu da zamislim zivot bez tebe!"
>Mateo:" Da..I zato si se videla sa Rodrigom sinoc..?!"
Veronika se smeje.
>Mateo:" Sta je smesno?! Volis da se igras sa srcima onih koji te najvise vole!?!"
>Veronika:" Ne znam da li da budem srecna sto nije nista ozbiljno ili da ti lupim samarcinu sto si me spiunirao i sto mi nisi verovao!! Pa trebalo je samo da pitas!"
>Mateo:" Kao prvo, tu sam informaciju dobio iz prve ruke!"
>Veronika, iznervirano:" Iz prve ruke? Od koga, molim te?"
>Mateo, promrmlja:" Dobio sam anonimno pismo.."
>Veronika, pokusava da se kontrolise:" Anonimno pismo? ANONIMNO PISMO?! Pa ovo je vrhunac! Radije bi poverovao najobicnijem pismu, nego svojoj devojci?! Trebalo je samo da me pitas.."
>Mateo:" Sta da te pitam?! Zasto si pored svega izabrala njega?!!"
>Veronika:" Zar stvarno mislis da bih mu posle svega sto mi je uradio, prizila TO zadovoljstvo?!" , razocarano.
>Mateo:" A zagrljaji?!!!"
>Veronika:" Pa da je VASE VISOCANSTVO uslo malo ranije, videlo bi da je to bio samo PRIJATELJSKI sastanak, i nista vise!!"
>Mateo, zna da je pogresio ali i dalje tera svoje:" A..Kako sam ja to mogao da znam?!"
>Veronika:" Pa na primer, mogao si da pitas,covece! Ali ne, pa bilo je lakse osudjivati mene, koja te volim najvise na svetu...",snuzdi se i pocinje da place, ali odlazi do ogledala kako je Mateo ne bi video.
>Mateo, u sebi:" MA ti si covece idiot, klasican idiot!! Bezdusna svinjo!!!"
Krivo mu je sto je sve pogresno protumacio i sto zbog toga Veronika sad place. Polako joj prilazi..
>Mateo:" Duso, nemoj da places..!", privuce je k sebi i zagrli je :" Nemoj da places zbog idiota kao sto sam ja..", pocinje da place:" Ja..ja te ne zasluzujem..u opste..Ne zasluzujem ni da me pogledas!"
Ona se odmakne:" Naravno da ne zasluzujes!!", i slucajno ga udari u povredjenu ruku.
>Mateo, jaukne:" Aa..!"
>Veronika:" Ali ne znam zasto mi je toliko stalo do tebe...!", i zagrli ga.
Nasmeju se i poljube se.
Nakon nekog vremena, prestanu da se ljube ali ostanu zagrljeni.
Mateo:" Mozda ti je do mene stalo zato sto sam NEODOLJIV svim zenama..", zadovoljno joj se nasmesi.
>Veronika, takodje kroz smeh:" Mozda...", i kolenom ga udari u....

Kraj XII Epizode..

P.S. Ovo s kolenom..xe,xe..shvaticete vec.
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 2:26 am

I????Kako vam se cini?
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 5:42 am

XIII Epizoda... ...happy end..


Na sasvim drugom kraju skole vec odavno je poceo cas istorije. Bio je tako zanimljiv da je Marina, uz izgovor da je upravo dobila, izasla sa casa i posla do WC-a da se osvezi.
Pre toga, na casu je primetila da Veronike i Matea nema, ali je bezuspesno slala sms-ove Veroniki kojoj je po obicaju crkla baterija. Nije vise pokusavala, pa je na njih ( nekim cudom )totalno zaboravila. Ostatku razreda je, s druge strane, ta cinjenica da njih dvoje nisu na casu , bila glavna tema za razgovor, jer se naravno nikom nije slusalo dosadno zapomaganje, vec odavno odapelog profesora iz istorije. Taj profesor, poznatiji kao Mica-gluvac ( jasno vam je zasto gluvac ), bio je glavni predmet sprdnje u toj skoli, ali razred je ovog puta imao mnogo zanimljiviju temu za razgovor.
Markus, koji je inace sedeo u cetvrtoj klupi do vrata, poslao je porukicu Alex, koja je sedela u trecoj klupi u srednjem redu, tacnije ispred Marine i Veronike koja nije prisustvovala tom casu.
>Markus:" Ee..sta je sa ovima dvoje..? Matea nisam video jos od odmora..A Veroniku od onog incidenta sa prvog casa..? O cemu se radi?"
>Alex:" Ma zajedno su..resavaju svoje 'ljubavne'problemcice..xe,xe..Mislim da su u muskom WC-u,,"
>Markus:" Da su gde?!? Sta ce u muskom..Isuse, al' je ovaj razred romantican...! Raul mi stalno govori o izlucivanju pljuvacnih zljezda,...,a ovo dvoje imaju date u WC-U! I to MUSKOM !!!!!"
>Alex:" Eee jesi lud..Ma ona mu je tamo pravila sacekusu...msm jednom je morao i tamo da svrati..xe,xe..valjda su izgladili odnose.."
>Markus:" Sta bre ima da ih izgladjuju?! Ona je njemu pravila rogove pred njegovim ocima..Nevinasce..>>!! Uf...Ma sve ste vi iste!!"
Kako je tog casa Annie sedela sa Alex, a Maria ( inace sedi sa Alex) sa Marinom.., Annie je citala sve porukice.., iznervirano, ona Markusu uzvraca porukicom:" Molim te..CUTI! Ona s njim sada bas o tome i raspravlja..zato se ne mesaj! I onako ne znas o cemu se zapravo radi...Ona se sa Rodrigom to vece nasla kako bi popravili svoj odnos..i bili prijatelji, a kako to do sad nisi znao...Ne ogovaraj mi drugaricu!"
>Markus:" Ma sta se ti mesas?! Ko je tebe sta pitao?!"
>Annie:" Sve sto se tice mojih drugarica..TICE SE I MENE, zato me ne nerviraj, moze?!!"
>Maria:" O cemu se radi? Sta se dopisujete toliko?"
>Alex:" Upravo smo shvatile kakvo misljenje nasi decaci imaju o nama..i svadjamo se!"
>Markus:" Pa to je istina!! A Annie ne mesaj se vise! ALAPACO!"
>Annie:" Ja alapaca?! JA?!! Umukni maloumni stvore!!"
Naduri se i okrene glavu ka prozoru. On se takodje..kao naduri, i okrene glavu ka Hose Mariji.
> Hose Maria:" Je li? Sto se svadjas sa njom...toliko..? Da mi se nisi zaljubio?"
> Raul, ukljucuje se odjednom kao da je sve vreme bio deo razgovora:" Opaa...mustro!! Pa moram da dam svoje strucno misljenje..!! Annie je zesca rib..!"
>Markus:" Ne nazivaj je tako!!! I...I..Nisam se zaljubio u nju.."
>Hose Maria i Raul:" MA NE...!"

U srednjem redu...
>Maria:" Zasto si se nadurila...Markus je u sustini ok.."
>Alex:" Ma nije se ona zato nadurila..."
>Annie:" Sta lupetas?!? Sta iniciras?!"
>Alex:" Ko, ja? Ne nista...samo mi se cini da ti se on svidja.."
>Annie:" Kome? Meni? XA! Ni u ludilu..!!!!"
>Maria:" UF! Pa nemoj nas da mazes! A oni pogledi..zaljubljeni osmesi.."
>Annie:" Ne pricaj gluposti..!"
>Maria" Pa tako je i Veroinika govorila za Matea, a vidi sad..!"
>Alex:" A cini mi se da su osecanja obostrana.."
Annie nesto presece u stomaku, i pokusa da sakrije zadovoljni izraz lica koji je upravo napravila. Kada se smirila, diskretno je bacila pogled na Markusa, koji je upravo u tom trenutku pogledao u nju, iznerviran dobacivanjima od strane Hose Marie i Raula. Pogledi su im se ukrstili i oboje su osetili leptirice u stomaku. Alex joj je tada mahnula rukom ispred ociju, i ona se vidno trgla:
" Pa jel ti se svidja? Ajde..reci nam.."
>Annie, nasmesi se i Markus to vidi i uzvrati joj :" Mozda.."
>Maria, razdere se i ceo razred se okrene:" TO mi kazi!!!!"
Profesor je po obicaju bio van desavanja. Ali najcudnije od svega bilo je to sto je Marina, inace izvor svih mogucih traceva i informacija, ovog puta bila tiha. U glavi joj je bila samo jedna osoba: Diego. Nije to sebi mogla da objasni. Govorila je sebi kako je to nemoguce, da ne treba u njega da se zalju..Nije zelela ni da pomislja na tu mogcnost. Sve vreme, na casu, gledala je u praznu trecu klupu do vrata. Zasto? Pa pretpostavljate da je tamo sedeo Diego ( Sa Mateom, ali Marini paznju nije odvlacila ta cinjenica da NJEGA nema..). Nju je zanimao neko drugi, neko koga je zelela da izbaci iz glave. Zato je ustala do profesora i zalila se da je dobila...


Kraj XIII Eppizode..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Web novela: " Un Amor De 2B "
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fran Perea :: Ostale stvari :: THE CAFE-
Skoči na: