Fran Perea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nemorate da volite Frana da biste dosli ovde dodjite da se zabavite:))))
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Web novela: " Un Amor De 2B "

Ići dole 
+3
MILICA
Kokoli Admin
skrbicka94
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 9:26 am

Markus se TRENUTNO lozi na Annie, a Marina na Diega.. Mozda dodje do obrata.. morces da citas dalje..,xe,xe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 9:29 am

cao afri!
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 2:12 pm

Sledeca epizoda je sutra,a onda moram ja da postavljam malo
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 3:33 pm

extra super vam je serija stvarno,nzm ko je onaj mateo al je mnogo smotan lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 1:57 am

Mateo ne postoji u nasem odelenju, jedino je on "plod nase maste"
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 8:23 am

VIII Epizoda ....Rodrigo?


Poceo je jos jedan skolski dan. Svi uzurbanu idu ka svojim ucionicama. Na putu do njuhove ucionice, Veronika i Marina:
>Marina:" Juce si na poslednjem casu bila uznemirena...,sta se desilo?"
>Veronika:" Ma nista bitno."
>Marina:" Aj, reci mi..znam da je nesto bilo..nadam se nista u vezi Matea.."
>Veronika:" Ma taman posla, s njim je sve u redu."
>Marina:" E, ae reci svojoj Marinici.."
>Veronika:" Joj sto si dosadna! Pa nista...juce mi je Rodrigo poslao poruku kako mu nedostajem, da oce opet da bude sa mnom...i ta sranja.."
>Marina, ogorceno:" Zar mu je Monoka vec dosadila..?"
>Veronika:" Ne znam i ne zanima me, nek radi sta oce..ja vise nisam slobodna.", zadovoljno.

Za to vreme u ucionici..
>Natasha:" Nesto se cudno desava izmedju nasa dva golupcica.."
>Paola:" Da,da..A kako to da proverimo?"
>Natasha:" Eh, videces. Losa vest se uvek najbrze procuje.." ( smeh )
Dok je profesor umetnosti predavao novo gradivo, Veroniki je stigla poruka od Matea:
" Da li te je Rodrigo ponovo smarao i slao nesto?? VoJiM tE*"
Veronika:
" Ne, nije..nece taj vise da me dija. VoJiM i Ja TeBe*"
Tokom odmora, dok su se neki setali i pricali o svim mogocim temama ne vezanim za skolu, Marianhel i Sonja su ceo odmor provele u biblioteci, izmedju ostalog raspravljajuci zadatak iz matisha..:
>Sonja:" Ne mogu da verujem! Ovi snobovi iz naseg odeljenja..njih nista ne zanima; njihova buducnost, obrazovanje,..samo im je bitno ko se s kim..Jao ne mogu ni da izgovorim..! Smuvao, kad, gde..?"
>Marianhel:" Sonja molila bih te, ajde da resimo vec jednom ovaj zadatak iz matematike, a posle toga onaj tekst iz umetnosti..da profesor vidi da smo se trudile..ali bi ti radije da tracaris o tim stvarima..,mada ni to nije lose..", uzvrati..
>Sonja:" Ne, naravno nastavljamo..Dakle, ovde je kvadrat binoma...,aha a ovde razlika.."
Dok su one raspravljale o zadatku iz matematike, cetiri devojke, kojima matish nije bio ni na kraj pameti, su imale mnogo zanimljiviju temu:
>Annie:" Pa, mislim, super Veronika sto ste ti i Mateo u vezi.., nego, meni je tu nesto cudno..", primeti , " Marina, posto je sada tvoja b.f u vezi, zar nije logicno da i ti imas nekog?"
>Marina, kroz smeh:" Ne, ja..ja, sta ti pada na pamet?", slucajno baci pogled ka vratima od sale za fizicko, kroz koja je upravo prolazio Diego i prestane da se smeje. Ali,profesionalac se brzo pribrao i pridruzio daljem razgovoru.
>Maria:" Ajde, Marina...pa sigurno ima neko da ti se svidja.."
Marina gleda sa strane i malo se crveni.
>Veronika:" A tako, Mari! Pa zar JA da ne znam?!"
>Marina:" Ali meni se niko ne svidja, stvarno.."
>Sve tri u isto vreme:" Ma ne.."
Veroniki je u tom momentu zazvonio telefon. Na ekranu se pojavilo Rodrigovo ime, pa je uz izgovor da je zove mama otisla u WC.
>Veronika:" Zasto me opet zoves?! Rekla sam ti da ne zelim vise da te cujem!"
>Rodrigo:" Znam, ali moramo da se vidimo. Ako vec ne zelis da budes sa mnom, barem prijatelji da budemo.."
>Veronika, iznervirano:" Ali..!!"
>Rodrigo:" Moolim te! Nista ti vise ne trazim..,samo da se vidimo..Molim te..?"
>Veronika, pizdi:" Rodrigo, shvati da sam ja u vezi! NE ZELIM!", blago otvara vrata od WC-a, proveravajuci da je neko nije cuo kako se dere.
>Rodrigo:" EVO, prijateljski razgovor? Nista vise."
>Veronika:" Dobro, PRIJATELJSKI razgovor. U 17.00h u staroj biblipoteci."
>Rodrigo:" Ok! Vidmo se, nisi svesna koliko mi znaci ovo..!"
Kada je zavrsila razgovor, Veronika je samo izletela iz WC-a, a ubrzo iz jedne kabine iznenada su izasle..

Kraj VIII Epizode...
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 8:24 am

I ,kako vam se cini.?
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 9:06 am

Molim, KOMENTARI!!!

Kako vam se cine likovi za sad? Sta mislite, ko je bio u WC-u?
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 9:32 am

Ljudi,pa komentarisite....
Nazad na vrh Ići dole
RoBY
Admin
Admin
RoBY


Broj poruka : 232
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 31
Lokacija : Con Victor Elias....en suenos....lol

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 9:35 am

nsm puno prochitala ali msm da je sve super
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 9:38 am

Procitaj,please.....
Bas me interesuje kako ti se cini
Nazad na vrh Ići dole
RoBY
Admin
Admin
RoBY


Broj poruka : 232
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 31
Lokacija : Con Victor Elias....en suenos....lol

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 9:39 am

ok vazi.....prochitatju
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 9:50 am

Javi nam posle....
Nazad na vrh Ići dole
Anahi 94
Pochinjesh da pratish Seranove
Pochinjesh da pratish Seranove
Anahi 94


Broj poruka : 55
Datum upisa : 25.11.2008

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 12:01 pm

Meni se swidja.Swaka cast,samo nastawite tako!
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 12:13 pm

extra je serija..postavljate joss
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 12:32 pm

maone dve sto su rekle da im je ens sumnjivo nmg da se setim kak se zovu
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 7:08 am

Ne mogu da ti kazem sta ce biti...... A postavicu veceras novu epizodu....
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 9:05 am

Piplzi , veceras kuckam IX Eppiku...,pozZ!
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 11:29 am

IX Epizoda... ...Tako je kratko trajalo...

...Natasha i Paola:
>" Vidi ti nju! Pravi se nevinasce, zaljubljena u Matea,...A Vidi sad OVO!!"
>Paola:" Ovo bi moglo da bude zanimljivo.."
>Natasha:" Lepo sam ti rekla da tu nesto ne valja...Ah, sta ces? Moramo nekako da mu kazemo.."
>Paola:" Jadnicak..."
>Natasha:" Ah..Zivot je tako okrutan...", i pakosno se nasmeju.

Marina je cekala Veroniku da zavrsi u WC-u,
>Marina:" I..? Sta kaze mama?"
>Veronika:" Sta..? A to..Ma nista, da vidi kako sam.."
>Marina:" U ovo vreme?", zacudjeno gleda na sat.
>Veronika:" Pa sta!", nervozno.
>Marina:" Jesi li sigurna da te je mama zvala?", sumnjivo.
>Veronika, odsecno:" Sigurna sam!"
>Marina:" Ako ti tako kazes.."
Kako bi izbegla dalja propitivanja, brzo produzi ka ucionici, a Marina ostane iza nje, razmisljajuci o prethodnom:
" Nesto tu ne valja..", sustigne je.

Iz WC-a , nakon sto su sacekale da se Marina i Veronika sklone, zadovoljne izlaze Natasha i Paola. Smisljajuci kako da ono sto su upravo saznala posalju dalje..
Kasnije u ucionici..
Veronika, Alex i Marina su kod cetvrte klupe :
>Alex:" Ljudi, ja cu da se ubijem! Uskoro ce onaj test..Prokleta sistematizacija!! A taman sam se ponadala da ce ova godina normalno poceti..", obeshrabreno.
>Veronika:" Meni kazes..Koliko me je samo profesorka knjizevnosti namucila dok mi, na kraju, nije dala desetku! Uf, kako mrzim tu zenu!! A vrhunac, sad sve moram ispocetka da ucim!"
>Marina:" Pa dobro..Gledajte na to sa vedrije strane, vreme brzo prolazi; starije smo za jednu godinu i za isto toliko pametnije i zrelije. A slede i nove simpatije i ljubavi..", ocarano gleda u plafon, kao da je u ulozi glavne junakinje nekog romanticnog filma.
>Alex i Veronika se samo pogledaju:" Nema njoj pomoci...totalno je gubimo...", uzdisu.
Marina ih gurne i sve tri se nasmeju.
Nailazi Mateo, pridje Veroniki od pozadi i zagrli je. Poljubi je u obraz. Veronika mu, kroz smeh, uzvrati poljubac.
>Alex se nakaslje:" Hm..Mislim da smo suvisne.."
Mateo i Veronika se nasmeju i one odu.
>Mateo:" Jesam li ti nedostajao?"
>Veronika:" Mislis za ovih 17 minuta?", kao zamisli se ," I previse..", poljubi ga.
Mateo joj uzvrati poljubac.
Nakon nekog vremena ulece Marina:
>" Ja se najiskrenije izvinjavam sto vas prekidam..Znam da imas lepseg i preceg posla Veronika, ali hitno mi trebas..devojke su se skupile u dvoristu i samo ti falis.."
>Mateo:" Samo idi..nacicu te posle.."
Poljube se na blic, i ona istrci sa Marinom.
Mateo seda za svoj sto i uzima svoju svesku iz istorije. Prelistavajuci listove, iz sveske ispade komad lepo spakovanog papira.
Mateo, u sebi:
" Sta je ovo??"
U pismu:
" Pitaj svoju DrAgU da li ce joj veceras neko praviti drustvo..Izlazi u 17.00h, u staroj biblioteci.."
Mateo:
" Sta da radim? Da li da idem? NE, Mateo! Ona te voli..zasto bi ti tako sto..? Ili mozda... Ispasce da je ne volim.., ali sta ako se vidja sa RODRIGOM?!!! NE,prati cu je!"

16.30 p.m.
Veronika, nista specijalno obucena, izlazi iz svoje kuce i upucuje se ka skoli. Mateo, dobro skriven iza drveta, pazljivo prati svaki njen korak. Ubrzo stizu izpred skole. Kako stize nesto ranije od dogovorenog, Veronika seda na klupu u skolskom dvoristu i cupkajuci gleda na sat svog mobilnog telefona. Mateo to, naravno, pogresno tumaci, i pomisli da se Veronika osigurava da nema nikog.. Nakon nekog vremena, Veronika ulazi u skolu i penje se ka drugom spratu.
Mateo:
" Ne mogu da verujem! PA ona stvarno ide u biblioteku!"
Veronika skrece iza ugla i ulazi u biblioteku. Tamo je ceka Rodrigo.
Mateo je sacekao da ona udje, i propustio:
>Rodrigo:" Hvala ti sto si dosla! To mi mnogo znaci.."
>Veronika:" Znam, ali ne zelim da OVO protumacis pogresno..Ovo radim samo zato sto smo dugo bili zajedno i sto zelim da budemo u normalnim odnosima. Ali imaj u vidu da ja mnogo volim Matea i ne zelim da OVO pogresno shvati..."
>Rodrigo:" Ne brini, ti si meni draga, ali ti ja tako nesto nikad ne bih uradio.."
>Veronika:" Veruj mi, drago jako mi je drago zbog toga!"
>Rodrigo:" Cuj, sve ono sto se desilo..Monika..."
>Veronika:" Dobro, TO je proslo..Treba da zaboravimo da se to ikada i desilo..,da ti nadjes devojku koja ce te mnogo voleti, kao sto ja volim Matea.."
>Rodrigo:" Znam.., ali zelim da znas da sam te izgubio samo zato sto sam bio budala i sto nisam znao koliko vredis.."
Veronika zeli da ga prekine, u stilu :" Vec smo o tome razgovarali..",
ali on nastavlja:
>"Ali isto tako znam da mi ostaje samo da zalim sto sam te izgubio, i barem da uzivam u tome da ti budem makar prijatelj..Pa..Prijatelji, onda?!", razvedri se.
>Veronika:" Prijatelji!", i zagrle se.
Tu naidje Mateo, i pomisli da Veronika ima nesto sa Rodrigom...Besan istrcava iz skole.
>Mateo, u sebi:" Ne mogu da verujem!! A koliko si me puta samo uveravala da me volis!", pocinje da place.
...
Veronika, zadovoljna sto se SVE dobro zavrsilo, odlazi kuci i raduje se sto ce sutra videti Matea.

Kraj IX Epizode...
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 11:35 am

I ,kako vam se cini?
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 12:52 pm

Ljudi, pa komentarisite...mislim...misim,sta reci?
xe,xe poZZZZZzzzzz..
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 12:53 pm

jao znala sam da su njih dve culr,al msm da je mateo ispao kreten jer ju je praatio i uopste preturao po njenim stvarima
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 1:01 pm

Pa u tome i je fora..., zato ce se Veronika i naljutiti..videces vec.., citaj dalje.., msm kad napisem,xe,xe
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 1:06 pm

ma citam ja bre redovno super je serija msm da ja jedina citam posto svi kazu kao extra je al niko ne komentarise
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 3:27 pm

X Epizoda.. ...Raskidamo?

Osvanuo je novi dan. Veronika se, zadovoljna sto se sinoc sve zavrsilo bas onako kako je htela, sprema za jos jedan dosadan dan proveden u onoj zgradi za , kako ona kaze, (m)ucenje. Pola devet je i Veronika Mateo pusta SMS:
" Ljubavi, dolazis po mene? *"
Mateo tuzno gleda ekran svog telefona i u sebi, trazi izgovor:
" Sta da joj kazem? Kako da se izvucem? Ne zelim da me vidi ovakvog...",
odgovara na njen sms:
" Ne mogu, moram do lekara...zakasnicu na prvi cas.."
Veronika:
" Hoces da idem sa tobom? Mozda te moji pojupci zajece.."
Mateo, u sebi:" Kako je samo licemerna!",odgovara:
" Bolje nemoj, vidimo se u skoli. Ljubim te.."

Veronika nije primetila nista cudno i uputila se ka skoli.

Na prvom casu Veronika i Marina:
>Marina:" Cao AmiX! Imam nove traceve!"
>Veronika, prevrne ocima:" Aaa, super.."
Alex i Maria im trce u susret:
>" Devojke, nesto ..nije u redu!"
>Veronika:" Kako to mislite?",zbunjeno.
>Maria:" Pa decaci.."
>Marina:" Sta s njima?!", rasiri oci kao sova.
>Maria:" Nesto mute..Malocas smo cule kako spominju Matea. Prisle smo i po obicaju pitale o cemu se radi...,a oni su skrenuli s teme!"
>Veronika:" A to.., pa on je kod lekara..,dolazi posle drugog casa ,valjda."
>Alex:" Ne bih bila tako sigurna..Cula sam da namerno eskivira prvi cas..Mislim, jeste da je sad istorija..,ali nema razloga..."
>Maria:" Izgleda da nam se profa ponovo uspavao..", ( Smeh )
>Veronika, uozbilji se:" Ne, sad stvarno..Rekao bi mi, da nesto nije u redu.."
>Marina:" Valjda bi ti rekao..", s nevericom.
>Veronika:" Ali sta bi ON u opce mogao da krije. On je dobar sa ortacima..ne bi se snjima svadjao.."
>Maria:" A da se VI niste posvadjali?"
>Veronika:" Koliko ja znam nismo..Sta vise, jutros smo se culi...nista mi nije rekao.."
>Marina:" MA dajte, devojke! Mislite pozitivno! Sigurno nije nista.."
>Veronika se razvedri:" MA upravu si!"
Ne dugo potom, u ucionicu, pre zvona za kraj prvog casa, koji takoreci nisu ni imali, ulazi Mateo. Veronika mu se osmehne, i krene ka njemu. On pokusa da sakrije izraz lica, i smislja sta da joj kaze, ali ne moze da sakrije da je istovremeno tuzan i ljut. Ona mu prilazi i poljubi ga, ali se on malo odmakne i ona oseti da nesto nije u redu. Nije joj jasno. Ceo razred, dogadjaj gleda u cudu, a u poslednjim redovima Natasha i Paola uzivaju u pogledu.
>Veronika:" Sta nije u redu? Zasto si takav?"
>Mateo:" Kakav?"
Zvono....
Nastade guzva i Mateo, ne dajuci joj da izgovori sta je htela, nestade u guzvi:
>" Moram da idem..vidimo se posle!" , i osmehne joj se.
Izadje iz ucionice. Sada se osmeh pretvorio u tuzni izraz lica, i jedna mala suza izgubila se u guzvi koja je nastala u hodniku treceg sprata.
Marina pridje Veroniki koja je u svemu tome ostala da stoji pred vratima ucionice izbezumljena, ne shvatajuci o cemu se radi. Prilaze joj i Alex i Maria.
>Alex joj sapne:" Ne brini, resicete vi ovo vec nasamo.."
Sa druge strane hodnika, Mateo je pricao sa Markusom, Raulom i Hose Mariom:
>" I dalje ne razumem, zasto mi je govorila da me voli ako nije tako mislila? Zasto me je pustila da joj kazem sta prema njoj osecam ako joj nije stalo? DA BI POSLE SVEGA STALA U UCIONICI I KAO NISTA JOJ NIJE JASNO?!!", prikriva suze.
>Markus:" Devojke ne mozes da shvatis. Mozes samo da ih volis, a one su te koje kazu kad im odgovaras a kad ne.."
Zagrle Matea.


Kraj X Epizode..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Web novela: " Un Amor De 2B "
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fran Perea :: Ostale stvari :: THE CAFE-
Skoči na: