Fran Perea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nemorate da volite Frana da biste dosli ovde dodjite da se zabavite:))))
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Web novela: " Un Amor De 2B "

Ići dole 
+3
MILICA
Kokoli Admin
skrbicka94
7 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 8:29 am

Ovo je nas prvi zajednicki projekat..Nadamo se da ce vam se dopasti..

Autori: MILICA94 i aFRIKA

Tema:

Ovo je prica o uobicajnim ljubavnim problemima grupe tinejdzera koji pohadjaju skolu u San Venturasu. Ovi sesnaestogodisnjaci suocavaju se sa svakidasnjim problemima i obavezama koje resavaju zajednickim snagama...

Chicas Chicos

Veronika Mateo
Marina Diego
Annie Markus
Maria Raul
Alex Hose Maria

Natasha
Paola

Sonja
Marianhel



Glavni likovi:

Veronika - Glavni lik ove price. Ne previse druzeljubiva osoba, koja se drzi uzeg kruga drustva. Otvorena je i uvek raspolozena za druzenje ali mnogo vodi racuna o svom statusu u drustvu.
Pripadnici muskog pola joj tesko prilaze zato sto tesko stice poverenje u osobe, i zato se drzi samo onih kojima veruje i na koje moze da racuna.

Marina - Marina je...Ona je...Marina. Njen moto je :" Uvek biti na pravom mestu u pravo vreme! " On je izvor svih mogucih informacija i u drustvu je poznata kao " Radio Mileva " . Najcesce uziva u tome da drugima bude rame za plakanje jer tako stize do najsvezije informacije.

Mateo - Najpozeljniji decko u skoli, cije srce pripada samo jednoj..

Diego - Pravi romantik u dusi, koji tu svoju osobinu ne ume da iskaze, pa zbog toga vecina njegovog drustva, zajedno sa Marinom ne shvata u koga je zaljubljen.

I, kako vam se cini...,pre nego sto pocnemo? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 10:29 am

I Epizoda.. Ponovo (m)ucenje..!


Skola je ponovo puna. Djaci puni utisaka trce jedni drugima u susret.
Marina sedi u dvoristu sa vecinom drustva i pokusava da uzvuce sto vise informacija. U jednom trenutku, Marina pocinje da vristi i trci ka kapiji, kroz koju je upravo prolazila Veronika.

>Marina, u trku:" O moj Boze, o moj Boze! Koga to moje oci konacno vide?!"
>Veronika, mrmljajuci sebi u bradu: " Zemljo, otvori se! "
>Marina: " Pa gde si dosad?! Znas sta si sve propustila! Sonja i Andrea.."
>Veronika, kroz zube:" Molim te, utisaj se..", osmehuje se osramoceno ostatku ucenika i zurno se krece ka zajednickoj klupi u dvoristu.
Dolazi ostatak odeljenja.
>"Rekose nam u skoli da je u dvoristu izbio skandal. Odmah smo pretpostavili da si ti dosla.", obracaju se Veroniku , " Jel' ova ponovo histerisala?" .
> Marina: " Ha,ha, DUHOVITO!" , i zagrli Veroniku.
>Veronika: " Dobro, dobro.., znam ja da ti mene volis..", Marina je ne pusta. " Mari, moolim te...i ja tebe volim, sad me molm te pusti. UGUSICU SE!"
Krecu ka ucionici, sedaju na svoja mesta i nastavljaju sa prepricavanjem raspusta.
Natasha i Paola, koje inace stalno kasne, odvazno ulaze u ucionicu sa svojim novim zrtvama ( smuvale su se ponovo sa nekim iz starijih razreda). Na njihovom uobicajnom mestu, cetvrta klupa do vrata, sada su se vec smestile Marianhel i Sonja. Snobovi uvredjeno i uobicajno umisljeno, prilaze tom stolu:
> " Mislim, HELLO! Budite ljubazne i ustanite sa NASEG mesta!."
>Sonja,pomalo grubo:" Zasto, izvini molim te, da ja ustanem s mesta gde si ti sedela PROSLE godine?!" , pokusa da je imitira ali umesto onog "mislim HELLO!", iz njenih usta to vise zvuci nesto ovako" Mislim ZDRAVO!" . Streberi, uvredjeni, sedaju u prvu klupu srednjeg reda, ispred profesora i spremaju se za cas. Svaka od njih vadi knjigu, okrenu se ledjima jedna drgoj i citaju najnovije izdanje nastanka piramid.
U ostatku razreda, tada po obicaju nastaje suskanje i ogovaranje strebera koji navodno nista ne cuju.
Profesor umetnosti kasni, pa razred koristi priliku i svi (sem Marianhel i Sonje) sedaju oko jedne klupe. Naravno, Marina seda u centar kruga, trudeci se da upije sto vise informacija.
>Markus: " I kako vam je bilo na raspustu?"
Nastaje graja, jer svako pokusava da istakne svoj odmor.
>Marina: " Molim vas, jedan po jedan! Moj mali mozak ne moze da pohvata sve informacije od jednom!".


Kraj I Epizode...
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 10:52 am

super je serija amix
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 11:08 am

II Epizoda... Utisci..


>Maria:" Evo ja cu, da se ne svadjate. Ja sam vam bila u jednoj nama daljoj zemlji, sa predivnim prodavnicama "Zara", "NewYorker" i odlicnim provodom!"
>Ostatak, ne dajuci joj da zavrsi:" Pariz?!"
" Njujork?!"
>Maria:" U Makedoniji, budale!"
>Ostatak:" Aaa.., mislim super za tebe..."
>Alex:" Ja sam bila sa mojima u Bugarskoj, u poseti teta Mici..." ,smoreno.
>Marina:" Ljudi, niste ukapirali, mene interesuje samo socno,tj. ko se s kim smuvao i slicno, ako me razumete?"
>Paola:" Ja sam se smuvala sa Hose Carerasom, iz 3C.."
>Markus:" Pa zar s njim nisi vec bila?Ne pamtim vise. " ( smeh )
>Marina:" Sve jedno, socno je..., daje, dalje!"
>Annie:" A sta je s tobom, Vero? Cutljiva si. Ono sa Rodrigom nije islo?"
>Marina:" Ajoj..,da ti kazem.., to ti je jos sveze. Zapravo, ni oni ne znaju na cemu su. Ali po mom cenjenom misljenju..."
>Prekida je Veronika:" Cekaj malo! Vi znate nasu tradiciju, uvek delimo socne informacije i znate da bih vam ja sve rekla..,ali sad nemam sta. On je idiot, najobicniji idiot koji mi je sve vreme nabijao rogove, a ja kao zaljubljena...Sad, cak sta vise, mislim da ga nikad nisam ni volela, tako da mi ovo i ne pada tako tesko. Pravicu se da se nista nije desilo i stopiracu s
muvanjem....,bar na kratko."
>Marina:" Ok,samo.. i sama znas da ce te spopadati...,ali ne nasedaj.
Nego ja mislim da ce se u nasem razredu nesto veliko desiti! Imam neki predosecaj.."
>Veronika:" Kakav predosecaj, majke ti?"
>Mateo:" Ma pusti..,opet lupeta.."
>Marina, kao uvredjeno:"Ha! Videcete vi! Ima Marina njuh za te stvari."
>Mateo:" Ako ti tako kazes.."
Nakon nekog vremena, dolazi Idelfonso,domar:" Deco, nije vam tu profesorka....,na produzenom je odmoru..., imate slobodan cas."
>Veronika:" U kakav pocetak! Zanimljivo, zanimljivo..", uzima olovku i zamisljeno zvrlja po svesci. U jednom trenutku, na njen sto pada porukica:
"Nemam hrabrosti da ti ovo uzivo kazem...Uzasno me je sramota.
Embarassed Svidjas mi se..., znam da ne zelis novu vezu..,ali morao sam da ti kazem."
Veronika, pomalo u cudu, zine i osvrce se oko sebe pokusavajuci da otkrije odakle je poruka stigla. Bezuspesno...
> Mateo joj prilazi veseo:" Vero sto si sama..,u sta je to, ljubavna poruka? Al' si ti mustra. "Necu nove veze!" , a vidi sad ovo!". ( smeh )
Veronika, u cudu je i pocinje da se pravda:" Ko, ja? Ne..,nego znas..,ja sam ovu poruku dobila ali pojma nemam od koga."
>Mateo:" U..Tajni obozavalac. Zanimljivo.." ( ponovo smeh )
>Veronika:" Pa ti stvarno nisi normalan!", smeh ," Sta mislis, od koga je?"
>Mateo, u sebi:" Kako je lepa. Mislim da sam se preracunao, spascu na nivo najboljeg druga. O ne! Ako nesto ne preduzmem, u meni ce videti sve osim..."> zbunjeno:"Pa da nije..Sergio?"
>Veronika:" Uf! Kakvo razocarenje...,mislim nije los ali...Da mu pridjem na odmoru?"
>Mateo,obeshrabljeno,ali glumi:" Pa probaj,mozda bude nesto.."
(smeh)


Kraj II Epizode...
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 11:21 am

Prve epizode malo smaraju..,ali naoruzajte se strpljenjem jer ono najbolje tek sledi..,xe,xe Razz
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 12:24 pm

super zvuci amix..samo vi postavlajte
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 2:21 pm

III Epizoda... .. Sergio?\


Odmor je i svi su u skolskom dvoristu. Marina i Veronika su kod spomenika i komentarisu poruku sa prethodnog casa:
>Veronika:" Mateo misli da je od Sergia."
>Marina:" Moguce, moguce.."
Nailazi Mateo sa Markusom:
>Markus:" Na drugom je spratu! Ocupation, ocupation!"
>Veronika:" Sta bre ocupation? Ko je na drugom sprtu?"
>Markus:" Kako " Ko"? Pa Sergio!"
>Veronika:" Sta?! I ti znas?"
>Markus:" Pa u ovom se slucaju, sto Marina kaze, " Socna informacija brzo siri!".
>Diego trci:" Sam je!" , zadihano, " Sad!"
>Veronika:" Sta "Sad"?"
>Marina:" Al' si glupa! Pa i ja kapiram! Idi kod njega!"
>Markus:" Razgovrate i..."
>Veronika, iznervirano:" Sta "I.."?!
>Markus:" Pa preneses nam!"
>Mateo:" Mi sad idemo, a ti nas nadji.."
Veronika odlazi. mateo je tuzno prati pogledom. Osmeha vise nema i on ce u sebi:
>" Pa ti si budala! drugom je dajes na tacni! BUDALO! KONJU!"
>Marina mu prilazi:" A provalila sam ja tebe. Sta je? svidja ti se?"
>Mateo, izbezumljen:" Ko..,ja?! Sta lupetas! Ae plavuso cuti."
>Marina:" Ja te provalim, a sad "plavusa". Lepo ti kazem pridji joj. Ti si dobar decko.., dala bi ti sansu. jeste da ne zeli nove veze, al' vidi ovo sa Sergiom. Ako hoces...obradicu je."
>Mateo:" Svaki put kad otvoris usta, lupas. Sta ti znas?"
A u sebi ce:" Ma ni ova nije tako luda...reci cu joj."
>Marina ga urokljivo gleda:" Maateeo.."
>Mateo, razdere se:" Dobro jesam!!"
Svi se okrecu u cudu.
>Mateo,sada sapuce:" Svidja mi se, eto! Svidja mi se jos od kad se smuvala sa onom budalom koja ju je prevarila.."
>Marina:" Ah takvog te volim..! Ali onda moramo da obustavimo "ocupation"!"
>Mateo:" Ne,ne,ne..ako joj se on svidja..neka je."
>Marina:" Pa ti si budala! Njoj se on ne svidja..Samo zeli da ga upozna.."
>Mateo:" A sta ja da radim?!! Da odem i kazem joj NEMOJ , JA SAM TI POSLAO PORUKU ZATO STO TE VOLIM I NE MOGU DA ZIVIM BEZ TEBE!"
>Marina, u shoku:" Sta?! Ti si joj poslao poruku?! Pa ti si decko totalno odlepio za njom!"
>marina, nastavlja:" Vi, kao projekat, cete me totalno proslaviti!
Idem da je zaustavim!"
>Mateo:" Bolje nemoj. Ja cu s njom da pricam..Ti odvoji Sergia od nje."

Kraj III Epizode...
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 2:22 pm

extra je...super cija je bila ideja??
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 2:24 pm

IV Epizoda... Volim je..?

Veronika je na stepenicama drugog sprata i preslisava se sta ce reci Sergiu. Mateo je na kraju drugog sprata i ceka da Marina odvoji Sergia. U jednom trenutku Marina dolazi sa Diegom i prilaze Sergiu. Ubrzo potom Sergio odlazi srecan, iz nekog Mateu nejasnog razloga, a Diego i Marina rukom pokazuju da su oni svoje zavrsili.
Veronika se u tom trenutku penje na drugi sprat, ali je Mateo, sasvim slucajno, zaustavlja i pada preko nje.
>Veronika:" Aaa..covece, koliko ti kila imas?"
>Mateo, u sebi:" Poljubi je! Poljubi je!" , nastavlja zbunjeno:
"Izvini..., nisam te video..trcao sam...Jesi dobro?". Lagano usta je s nje i nezno je podize.
>Veronika, kroz smeh:" Ma dobro sam, ne brini.."

Za to vreme, Diego i Marina stoje na kraju hodnika i spijuniraju prethodni par.
>Marina:" Kako romanticno...Ma definitivno su stvoreni jedno za drugo."
Diegova ruka diskretno prilazi Marininoj.
>Marina:" Sta to pokusavas?! Provalila sam te ...!", a u sebi oseca leptirice u stomaku, kontrolise se:" Ne,ne,ne! Disi Marina, disi! To ne sme da se desava."
>Diego, uplaseno:" Ja..,ovaj..molim te izvini.,zaista ne znam zasto...sam.."
>Ona ga prekine:" Molim te , posle cemo! Propusticu najbolji deo...!!"

Mateo i Veronika...

>Mateo:" Sigurno si dobro? Zaista nisam namer.."
Veronika:" Bas si sladak..pa lepo ti kazem da smo ok!", poljubi ga u obraz.
>Mateo, slogiran:" Sve jedno..moram da se iskupim!", nekako skupi snagu," Hoces sa mnom..veceras .., da izadjes mislim?"
U sebi ce:" Ne mogu da verujem..., stvarno samto izgovorio!"
>Veronika:" Ok, prihvatam! Samo pazi moraces da "odresis kesu", prilicno sam skupa!"
(smeh)


Kasnije u ucionici, Marina i Veronika sede u klupi razgovaraju:"
>Marina:" Opa! Date!"
>Veronika:" Ma daj molim te..vodi me kao drugaricu, sem toga.."
>Marina:" Sem toga sta? Ne svidja ti se ni malo?" , razocarano.
>Veronika:" Bas suprotno! On jako sladak i fin decko, svidja mi se jos od kada je dosao u ovu skolu..,,Zapravo sam htela da kazem da se JA njemu nikad na taj nacin ne bih dopala.."
>Marina, u sebi:" Eh, kad bi ti znala.." , nastavlja:" Pa dobro..,da zumiramo.. Hoces da kazes da kada bi ti prisao.., pristala bi?"
>Veronika:" Naravno!"

Nakon nekog vremena...
Marina i Mateo:
>Mateo:" I..?"
>Marina:" Decko, ti se njoj svidjas...samo ona misli da osecanja nisu obostrana. Veceras joj stavi do znanja da i ti nju volis.."
>Mateo:" Kao da je to lako.."
>Marina:" Ma daj! Ti. Najpozeljniji decko u skoli ne mozes da se smuvas sa devojkom, za koju znas da i ona tebe voli..?!! Ne zezaj me.." , nasmeje se i ode..
>Mateo, u sebi:" Pa mozda nikad nisam znao sta u stvari znaci biti zaljubljen.."

Nastavice se....
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 2:26 pm

Nastavak IV Epizode... ..Volim je?

U ostatku odeljenja..
Hose Maria i Markus po obicaju pevaju i zabavljaju ceo razred, dok streberi vredno uce..Svi se prikljucuju i zajedno pevaju. U tom trenutku u ucionicu udje Annie sa Alex i Markus pocrveni, pa prestane s pevanjem. Annie to primeti i osmehne mu se. On uzvrati. Alex, po obicaju, nikakva desavanja ne primecuje.
>Marina diskretno pridje Markusu:" Opa...Sta to moje oci vide?!"
>Markus:" Majko moja! Imas oci kao sova! Imas li ti pametnija posla, nego da skeniras sta ko radi i pritom nerviras ljude oko sebe?!"
>Marina, ponosno:" Pa to i jeste moj posao, uvek biti na pravom mestu..,sta da ti kazem."
>Markus, konstatuje:" Pa ti si totalni kreten."
(smeh)

Uvece..

8 je sati i Mateo je dosao po Veroniku. Putem do " Greenet"- a , kafica koji je bio tri ulice dalje.., oni uzivaju u sali i ludo se provode.
Seli su u parter, koji je bio ispunjen predivnim i romanticnim glasom Leone Lewis i pesmi " Bleeding Love", koja je svirala sa radia. parter je bio ispunjen mirisom tople kafe..
>Veronika:" Zahladnelo je..,smrzla sam se!"
>Mateo:" Ne brini. Odmah cu ti doneti toplu kafu.."
>Veronika, u sebi:" Kako je samo pazljiv..!!"
...
>Mateo:" Evo me!"
>Veronika:" |U super, stvarno bi mi prijala."
Nakon duge sale i razgovora, odlaze u setnju. Usput su kupili palacinke i picu, i bez obzira na hladnocu, odlucili da sednu u park. Mateo se malo umazao kecapom, i Veronika je kroz smeh:
>" Umazao si se..po bradi! ", i nezno ga obrise.Tu oni zacute i pogledi im se ukrste. Zajedno se nasmeju.
kako je ona jela palacinku, a on picu, a i nije znao sta vise da joj kaze:
>" Mogu da probam?"
>Veronika:" Naravno...Uzmi."
>Mateo:" Mmm..,sa cokoladom i plazmom je! To mi je omiljena!"
>Veronika:" Nadam se da nam nisu samo hrana i sastojci zajednicki." (smeh)
>Mateo:" U..ja se malo zaneo! Ostaces bez palacinke.., uzmi ti moju picu.Molim te izvini.. "
>Veronika:" Ma opusteno..."
Tu se oni zamene, ali im se glave slucajno sudare.
>Veronika:" Auc!"
>Mateo:" Auc!"
>Mateo:" Izvini, ja sam malo trapav.."
>Veronika:" Meni kazes.."
(ponovo smeh)
>Veronika:" U..vec je 11h! Moji lezu rano..pa ce se zabrinuti.."
>Mateo:" Ispraticu te.."

Nakon nekog vremena...
>Veronika, zvoni na interfon kod kapije:" Hvala ti. Super sam provela..Trebao bi cesce da naleces na mene..!"
(smeh)
>Mateo:" I meni je bilo lepo.."
Veronika poteze za kvakom..,ocekujuci da ce njeni roditelji uskoro da joj otvore:" Nisam te pozdravila..", Naglo se okrece i njena i Mateova glava se priblize. Poljube se.
Nakon par sekundi oni se posramljeno odmaknu i zacrvene se. Nailazi Veronikin tata:" Veronika, duso, ti si?"
>Veronika:" Evo idem!", onda se okrece Mateu:" Izvini.."
>Mateo:" Ne izvini ti.."
>Veronika, sada glasnije da bi njeni culi:" Pa..ovaj..Vidimo se sutra u skoli..!"
>Mateo:" Ovaj...Da...Cao!"
Osmehnu se jedno drugom, i Mateo produzi ka svojoj kuci.


Kraj IV Epizode..
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 2:26 pm

TNX..OVO STO SAM PROCITALA ZVUUCI SUPERR
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 2:28 pm

ma prvo smo se zezale, kao koristile osobine naseg razreda..., onda se ukljucilo celo odeljenje i ispalo dobro.., xe,xe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 2:01 am

Komentarisite,da li vam se svidja ili ne...
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 2:49 am

Sta mislite o likovima za sad.., i sta mislite da ce se dalje desiti... Razz pozz
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 3:03 am

skrbicka94 ::
Sta mislite o likovima za sad.., i sta mislite da ce se dalje desiti... Razz pozz
Ljudi,ja crkoh od radoznalosti,pa komentarisite....
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 3:35 am

Mico , da postavim sledecu?
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 3:39 am

Moze,moze
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 3:40 am

Ja cu onda sledecu.....
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 3:56 am

Ti postavi V ja cu Vi, pozz
Razz
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 4:51 am

V Epizoda... ... Voli me!

Veronika i Marina sede u klupi.
>Marina:" Joj! Pa kako je moguce da neces da podeslis TAKVU informaciju sa mnom?! Stvarno si sebicna! Ja tebi sve kazem..."
>Veronika:" Ti si stvarni idiot! Pa kad ti kazem...Nista posebno.."
>Marina je prekida:" NISTA POSEBNO? NISTA POSEBNO?!!"
U tom trenutku u ucionicu ulazi Mateo...Veronika ga ugleda i blago se osmehne,on joj uzvrati osmeh .
>Marina :"Nista posebno?Ma da !!"
>Veronika :"JOJ STO SI DOSADNA!
>Marina:"Pa kazi mi..Molim te,evo bicu tvoj rob nedelju dana.SAMO GUKNI!"
>Veronika :"Dobro!Bilo nam je divno.On je tako nezan i pazljiv,celo vece mi je ugadjao...Kad smo posli kuci,dopratio me je i u jednom trenutku ,ja sam se naglo okrenula i..."
>Marina:"I....!!", nervozno.
>Veronika:"Poljubili smo se..."
>Marina :"Jes!!!" (svi se okrecu)
>Veronika :"Molim te, tise!"
>Marina :"I...onda ?!", ushiceno.
>Veronika :"Onda dodju moji RODITELJI, ali osetila da se i njemu svidelo.
>Marina :"Znaci, tebi se svideo poljubac! Konacno si shvatila da se ti njemu ....",zaustavi se na vreme.
>Veronika :"Da se ja njemu...STA?! Dovrsi!"
>Marina :"Ma nista,zaboravi...Tako sam srecna zbog vas !"pokusavajuci da zaobidje dalje propitivanje.
Za vreme odmora Mateo je svojim ortacima prepricavao sta se sinoc desilo
>Dieog :"Pa pricaj! Sta je bilo sinoc? Da li ste zavrsili u krevetu?!"
>Mateo :"Kretenu, Veronika je drugacija! !"
>Raul ga imititra: ""Veronika je drugacija..."...mekusac!"
>Mateo :"Ali stvarno,mislim da prema njoj osecam mnogo vise..Mislim da je volim.."
>Diego:" Ma ne,.. nisi mekusac..UOPSTE."
Raul i Diego odlaze smejuci se, a Mateo ostaje sam i stoji zbunjen:
" Ali ja nisam mekusac...ne nisam..."
Za to vreme, na sasvim razlicitoj strani zgrade.., devojke su vodile sasvim drugaciji razgovor. Marina i Veronika prilaze Annie i Alex:
>Marina:" Devojke, jedna najnovija i najsocnija vest...Veronika je imala date..."
Svi u hodniku su se okrenuli i gledaju u njih.
>Veronika:" Ne, to nije date..,to je prijateljski izlazak sa ...nije bitno"
>Annie i Alex, u isto vreme:" S KIM?!"
>Marina:" Kako s kim pa sa...!", znacajno je pogledala u Vereniku.
>Veronika:" Sa.."
>Annie i Alex:" Sa kim?!!"
>Veronika, postidjeno:" Sa Mateom.."
Annie i Alex s nevericom pogledaju Marinu.
>Marina:" Aha,aha!"
>Annie:" Bas mi je drago zbog tebe..Pa je l' ste sad zvanicno zajedno?"
>Veronika:" Pa ne znam...,valda."
>Marina:"Da, da ! Jesu, zajedno su..!"
>Veronika:" Sigurno se pitate koliko je placam, kao svog licnog advokata?" (smeh) , misli na Marinu.
>Marina:" HA,HA,HA,.. DUHOVITO!"
>Veronika:" Ne, nismo..,to se desilo sasvim slucajno..,nisam sigurna da je on to ozbiljno shvatio.."
Zvono oglasava pocetak casa.
Veronika je i dalje caskala sa svojim drugaricama, ali videvsi da vise nikog nema na hodniku..,pomislila je da je pofesorka usla, pa su se zajedno uputile ka ucionici. Unela se u pricu, i neobracajuci paznju na to ko ulazi a ko izlazi iz ucionice.., ledja o ledja, sudara se s nekim. Okrece se i na njeno iznenadjenje, to je bio..

Kraj V Epizode..


Poslednji put izmenio skrbicka94 dana Sre Dec 31, 2008 4:58 am, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 4:52 am

Izvini sto kasnim..., downloadujem ceo album od James Blunta...
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 8:45 am

VI Epizoda... ...konacno znam da oseca isto..


>Veronika se iznervirano okrece:" Pa gledaj kuda...!", i zastane. Pred njom je stajao Mateo:
>" Izvini, nisam te video.."
Gledaju se neko vreme, a onda se osmehnu jedno drugom. celo odeljenje dobacuje :" Opa..!" , a streberi se trude da ne obracaju paznju na desavanje...bilo je previse za njih.. Veronika se zacevenela.
>Mateo postidjeno:" Izvini...moram da idem..", poljubi je u obraz i izleti na hodnik.
Veronika se ukoci i dodiruje mesto gde ju je poljubio.;
>Marina je gurka:" Aaa..bice ovo gusto! Neko nam se zaljubio..."
>Veronika:" Opet lupetas..kad te dohvatim,..uf!"
>Marina:" Dohvatila ti mene ili ne, on se tebi svidja..,a po ovome od malo cas bice i da se ti njemu svidjas.."
>Veronika se odaje, odusevljeno:" Mislis?!"
>Marina:"AHA! TU te cekam! Vidite da Marina nikad ne gresi..!", zadovoljno se okrece celom razredu kao da su oni njeni obozavaoci.
Razred ne obracajuci mnogo paznju na Marinu.., sam primecuje da su Mateo i Veronika zaista zalubljeni. Skandira.. Veronika posramljena odlazi iz ucionice.
>Marina saceka da Veronika izadje iz ucionice:" Ljudi, imam novi trac!", i svi se skupljaju oko nje.
Mateo je na kraju hodnika cekao da Veronika naidje. Uhvatio je za ruku i odvukao u eko-bastu.
>Mateo:" Morao sam nasamo da vidim. Ono sinoc i sve to da razjasnim.."
>Veronika:" Ne smemo ovako..mogao bi neko.."
Mateo je prekine i poljubi je. Ona se prepusti njegovom zagrljaju i pusti da je situacija vodi. Nakon nekih 10 minuta...,hodnikom je prolazila njihova razredna kpd koje treba da imaju cas. Onako "slucajno " se nakaslje:
>:" Da vi slucajno nemate cas kod mene sada?"
>Oni se zbunjuju i mucaju:" Ovaj, razredna..,mi ovaj..nije to sto mislite.."
>Razredna:"Nista nisam videla, nista nisam cula, a sad mi se sklanjajte s ociju!"
>Veronika i Mateo, kao da im je pao kamen sa srca:" Hvala Vam razredna.."
>Razredna, kao ljuta:" Brze malo!", a kad su izasli samo se nasmeje:" AH, ta deca.."

Kraj Vi Epizode..
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 9:05 am

hehe super je sad procitah sve,nego na koga se loze markus i marina????e da i jel ste veronika i marina ti i milica lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 9:24 am

Svaka cast!! Nema sta, brzo kapiras, xe,xe!

Evo ide i sedma epizoda!
Nazad na vrh Ići dole
skrbicka94
Dopadaju ti se Franove pesme
Dopadaju ti se Franove pesme
skrbicka94


Broj poruka : 181
Datum upisa : 28.12.2008
Godina : 29

Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 9:24 am

VII Epizoda... ...u ovoj vezi postoji i trece lice?

Na razrednom casu, razredna je razred upoznavala sa obavezama koje slede i govorila im uobicajne stvari vezne za predstojecu godinu. Naravno niko je nije slusao i svi su se bavili nekim svojim stvarima.
Marina je, na primer, sirokih ociju posmatrala desavanja u okolnim klupama. Kako sedi sa Veronikom u cetvrtoj klupi u srednjem redu, nije mogla da ne primeti kako se Veronika i Mateo zaljubljeno osmehuju jedno drugom. Svaka druga, normalna, osoba te stvari ne bi primetila, ma koliko dosadan bio cas razrednog staresine.
Marina salje porukicu Alex:
" Obrati paznju na dijagonalu 2/4 i 3/3, i reci mi da nisu zaljubljeni!"
Alex primi porukicu i poslusa. Nakon par minuta usledjuje smesak. Uzvraca porukicom:
" Muvatori pokvareni! Pa iz aviona se vidi da su zaljubljeni. Ne znam zasto to s nama zvanicno ne podele, mislim mi bi bili..., i jesmo srecni zbog njih..?"
Marina cita porukicu, i posle odgovara:
" Istina, to mi je promaklo..A mozda ih je sramota..Ma sta ja pricam?! Od koga srtamota?! Od nas? Od mene?! Pa ja bih sve jedno saznala.."
Markus primeti da se Alex i Marina dopisuju, i ubacuje se:
"O cemu vi to? E, jeste videle dijagonalu, xe,xe?"
Uzvracaju:
" Upravo o tome komentarisemo..!"
Markus:
" Ma koga to pokusavaju da zavaraju? Odmah im pisem "PROPALO", pa iz aviona se vidi da su zaljubljeni.."
Annie se ukljucuje:
" O cemu se radi?"
Marina:
" Ma o zaljubljenim golupcicima.."
Annie:
" Kako su samo slatki...,tako mi je drago zbog njih.."
Diego:
" Vidite li vi ovo?! Koje ocijukanje! Pa sta se vise kriju?!"
Alex:
" Eto! Svi smo primetili.. Pa ni coravom ne bi promaklo! Jos sad kao ne vide sta mi radimo.."
Markus:
" Ajde da pricamo s njima na odmoru, i onako se ovaj dosadni cas uskoro zavrsava, hvala Bogu!"
Marina:
" Tako cemo!"

Za to vreme...
Veroniki stize sms, od Rodriga:
" Ljubavi, znam da si mi rekla da ne zelis vise da me vidis, ali ja ne mogu da zivim bez tebe. Ono s Monikom.."
Veronika mu odgovara:
" Znas sta, idi do djavola! Lepo sam ti rekla da me ostavis na miru. Nabijas mi rogove, a ne smes u lice da mi kazes da me volis jer lose glumis. Ionako ja vise nisam slobodna.., zato me ostavi na miru!"
Mateo primecuje da je uznemirena, i pusta joj sms:
" Sta ti je? Ljuta si? Nadam se ne na mene.."
Veronika mu odgovara:
" Na tebe nisam ljuta, niti bih mogla da budem."
Mateo:
" Ali jesi ljuta..Na koga, ako sem..?"
Veronika:
" Ma na idiota od Rodriga. Ne prestaje da me spopada.."
Mateo cita poruku. Na licu mu se vidi da je pomalo ljubomoran. Stize mu jos jedna poruka:
" Ne brini..ja prema njemu ne oisecam nista vise. Moje srce sada pripada drugom..i to sam mu jasno dala do znanja.."
Mateo se okrene ka njoj i osmehne joj se, a u sebi misli:
" Znam ja da on tebe ne zanima, ali ti njega DA i ne znam..mogao bi da pokusa da te vrati nazad..Da li sam mu dorastao? Sve jedno! Necu dozvoliti da mi te otme, sada kada konacno znam da i ti mene volis.."


Kraj VII Epizode..

P.S. Ovo 3/3 i 2/4 , predstavljaju: srednji red-cetvrta klupa ; treci red ( do vrata)- treca klupa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Web novela: " Un Amor De 2B " Empty
PočaljiNaslov: Re: Web novela: " Un Amor De 2B "   Web novela: " Un Amor De 2B " Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Web novela: " Un Amor De 2B "
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fran Perea :: Ostale stvari :: THE CAFE-
Skoči na: