Fran Perea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nemorate da volite Frana da biste dosli ovde dodjite da se zabavite:))))
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 princezin dnevnik

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 8:24 am

extra knjige jedva cekam da prevedu sledeci deo
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 11:52 am

ja nisam citala ali sam cula da je extra
Nazad na vrh Ići dole
hip_hoperka
Prvi put chujesh za Frana
Prvi put chujesh za Frana
hip_hoperka


Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con ucker y poncho......mis bebes

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 10:47 am

ja sam gledala film...........suuper jeeee..........
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:35 pm

Meg Kebot
PRINCEZIN DNEVNIK
Duhovita priča o običnoj devojčici Miji koju muče isti problemi kao i sve njene vršnjake - rasprave sa roditeljima, nevolje sa matematikom, svađe sa najboljom drugaricom, zaljubljivanje u dečka "koji ne zna ni da ona postoji". A onda iznenada Mija saznaje da je princeza i njeni problemi postaju drugačiji i veći.
S engleskog prevela Ana Carin. Ćirilica. Broširano. Broj strana: 144. Format: 12,1 x 21,4 cm. ISBN 86-441-0465-9
Cena : 454 din 5.67 evr
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:35 pm

Meg Kebot
PRINCEZA ISPOD REFLEKTORA - PRINCEZIN DNEVNIK 2
Pošto je Mija postala nova princeza Đenovije, njena neumoljiva Grandmer, ugovara joj intervju na državnoj televiziji u udarnom terminu. Sa dva-tri bezazlena komentara, Mija uspeva da razbesni svoju najbolju drugaricu Lili, umalo da ostavi bez posla jednu od svojih profesorki i otuđi se od čitavog naroda Đenovije (oko 50 000 stanovnika, ali svejedno). Iza intervjua ostaje pustoš i užasni časovi za princeze u Plazi. Plus, jedna neočekivana vest od njene mame, kao i intrigantna pisma tajnog obožavaoca. Mija se zatiče u kraljevskoj intrizi dostojnoj onoj iz prvog dela PRINCEZINIH DNEVNIKA.
S engleskog prevela Ana Carina. Ćirilica. Broširano. Broj strana: 224. Format: 12,1 x 21,4 cm. ISBN 86-441-0564-7
Cena : 454 din 5.67 evr Kom :
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:35 pm

Meg Kebot
ZALJUBLJENA PRINCEZA - PRINCEZIN DNEVNIK 3
Čini se da je princeza Amelija Minjonet Grimaldi Termopolis Renaldo najsrećnija devojčica koja je ikad postojala. Ona je princeza, za početnike, i živi u NJujorku. Iako nije supermodel, ogledala se baš ne razbijaju kada se pogleda u njih. Najbolje od svega je to što konačno ima dečka. Istina, Mija provodi sve svoje vreme radeći jednu od tri stvari: pripremanje za svoje prvo predstavljanje budućim podanicima u Đenoviji, uz strogu, ali elegantnu baku, probijanje kroz gužvu jedinstvenu za Menhetn u decembru i izbegavanje daljih jadikovanja svog beznadežnog dečka Kenija. Sve što želi je malo mira i tišine... i da Izvesni Neko Drugi bude njen momak. Za Miju, biti zaljubljena princeza nije bajka kakva bi trebalo da bude... ili možda jeste?
Sa engleskog prevela Ana Caran. Ćirilica. Broširano. Broj strana: 236. Format: 12,1 x 21,4 cm. ISBN 86-441-0654-6
Cena : 454 din 5.67 evr
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:35 pm

Meg Kebot
PRINCEZA U IŠČEKIVANJU - PRINCEZIN DNEVNIK 4
SVET NIKADA NIJE VIDEO TAKVU PRINCEZU, a ni njeni podanici. Ali politička situacija Đenovije nije ništa u poređenju sa njenim toliko očekivanim pratiocem, drugim polugodištem i užasnom matematikom, još časova za princeze sa "Grandmer 1" i nemoći da prestane da gricka nokte, zar ne postoji ništa u čemu je Mija stvarno dobra osim u nasleđivanju neželjene kraljevske titule?
Sa engleskog prevela Ana Caran. Ćirilica. Broširano. Broj strana: 234. Format: 12 x 21 cm. ISBN 86-441-0698-8
Cena : 454 din 5.
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:35 pm

Meg Kebot
PRINCEZA U RUŽIČASTOM PRINCEZIN DNEVNIK 5
Stvari su za Miju krenule nabolje: postala je član redakcije školskih novina, približava se čudesno polaganje završnog testa iz matematike i samo što nije dobila mlađeg brata ili sestru. Da li može biti bolje? Ali u dubini duše Mija ima samo jednu želju � da provede matursko veče sa Majklom...
Sa engleskog prevela Aleksandra Đošić. Ćirilica. Broširano. Broj strana: 248. Format: 12 x 21 cm ISBN 86-441-0789-7
Cena : 454 din 5.67 evr
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:36 pm

Meg Kebot
PRIPREMA ZA PRINCEZU, PRINCEZIN DNEVNIK 6
Vlašću opsednuta Lili kandiduje svoju prijateljicu, princezu Miju za presednicu đačkog parlamenta i organizuje njenu kampanju. Mija nije tako zamišljala početak drugog razreda gimnazije, iako Grandmere smatra da je upravljanje školom dobra priprema za upravljanje Đenovijom jednog dana...
Ćirilica. Broširano. Broj strana: 261. Format: 12,2 x 21,4 cm ISBN ISBN 978-86-441-0797-2
Cena : 454 din 5.67 evr
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:37 pm

Princezin dnevnik
Princezin dnevnik" Meg Kebot prevela je Ana Caran, a objavio "Draganić".Ovaj roman koji tinejdžeri u Engleskoj zdušno čitaju napisala je tri knjige o tinejdžerki Miji Termopolis a još dve su najavljene , kao peti I šesti nastavak koji će biti objavljeni 2004. I 2005. godine.

Po ovoj knjizi i produkciji Dizni snimljen je dugometražni film , a glavne uloge dodeljene su Džuli Endrjus i En Hatvej, a sledi snimanje i drugog nastavka. Mek Kebot je živela u Indijani, Kaliforniji i Francuskoj Radila j kao pomoćnik direktora studentskog doma, kao ilustrator, pisala istorijske romane pod pseudonimom. Trenutno živi u Njujorku.

Princezin dnevnik je duhovita priča o Njujorčanki, devojčici koja živi sa mamom, nosi martinke I sanjari o najlepšem dečaku u školi. Onda, iznenada stiže njen tata, saopštava joj da je ona princeza u jednoj maloj državi, njegova jedina naslednica. Ona je zatečena, jer sebi nimalo ne liči na princezu. Kako nijedna stvar na svetu, neprihvatljiva za nekoga ko nosi martinke , ne dolazi sama, devojčica otkriva da njena mama izlazi sa njenim profesorom matematike.
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
Anahi 94
Pochinjesh da pratish Seranove
Pochinjesh da pratish Seranove
Anahi 94


Broj poruka : 55
Datum upisa : 25.11.2008

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 2:10 pm

PROCITALA SAM 2 DELA,GLEDALA OBA FILMA....
Nazad na vrh Ići dole
hip_hoperka
Prvi put chujesh za Frana
Prvi put chujesh za Frana
hip_hoperka


Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con ucker y poncho......mis bebes

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 1:57 pm

mrzi me da citam.........msm knjige................... Rolling Eyes ..........ocu filmowe................!!
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 12:13 pm

Knjige su extra.Juce sam kupila zadni deo i treba da pocnem da ga citam. Po mom misljenju knjiga je mnooooogo bolja od filma.
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 12:30 pm

jel izasao sesti deo?
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 4:54 am

Pa ne znam ,ja izgleda onda nisam citala 5. deo.Znam da sam redovno kupovala knjige ,jer ih obozavam,ali izgleda da mi je promako....Sta se radi u 5. delu?Ja sam stala tamo kada je sa Majklom i maturom,on ide na fakultet ...To je ono cega se secam.Samo mi naslov 5. dela Princeza u ruzicastom zvuci mnoooooogo poznato.....
A mislim da je 6.izasao.
Drugarica mi je pricala,ona ga sad cita i kaze da je extra....
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 4:57 am

Pa da citala sam i 5. deo....
Izgleda da sam nekom dala knjigu....
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 6:34 am

uf pa to je u petom delu koliko se secam to princeza u ruzicastom kad idu na maturu i jave joj da joj se rodio bata ja msm da je to to
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 1:17 pm

Aha...Mislim da sam citala.Sad cu 6. da kupim.....
Ja sam izgleda mislila da nisam citala ni 5 pa sam umesto 6. dela kupila 5.
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 1:19 pm

JA NISAM NIJEDAN ALI SAM CULA DA JE SUPER KNJIGA
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimePet Dec 26, 2008 1:34 am

Ako volis takve knjige,uzmi da citas ,crci ces od smeha.Mia je pravi kreten tako nesigurna,a opet princeza....
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
moderator
moderator
lepotica


Broj poruka : 603
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : con Victor para siempre...

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimePet Dec 26, 2008 2:29 am

moram da uzmem..jer skoro svi citaju to
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimePet Dec 26, 2008 1:38 pm

Da.....
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 2:32 am

Ljudi,kupila sam 6. deo i extra je..Ne odvajam se od knjige.....
Nazad na vrh Ići dole
Kokoli Admin
Admin
Admin
Kokoli Admin


Broj poruka : 670
Datum upisa : 23.11.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 4:43 am

super,moram i ja da kupim,haha mogla sam pre neki dan svima sam za n.g. na poklon kupila knjige,nego da neskrecem sa teme
Nazad na vrh Ići dole
http://fran.forumsr.net
MILICA
moderator
moderator
MILICA


Broj poruka : 710
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30

princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitimePet Jan 02, 2009 3:00 am

Procitala sam knjigu...extra je....Samo malo mi je glup kraj
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





princezin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: princezin dnevnik   princezin dnevnik Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
princezin dnevnik
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» dnevnik dzordzije nikolson

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fran Perea :: Ostalo :: KNJIGE-
Skoči na: